Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/384031659.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/384031659.jpg'
384031659.jpg

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Жодних фактів втручання в роботу системи голосування "Рада" 16 вересня не встановлено, повідомляє УНН з посиланням на повідомлення прес-служби Верховної Ради.

"Згідно зі зверненням голови Верховної Ради України Олександра Турчинова до Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України відбулася комплексна перевірка роботи апарату Верховної Ради України та системи "Рада" під час розгляду питань на закритому засіданні парламенту 16 вересня 2014 року. Відповідно до акту перевірки, жодних фактів несанкціонованого зовнішнього втручання в роботу системи до, під час або після голосування не виявлено", - йдеться у повідомлені.

"Відповідно до акту перевірки: "Робота програмно-технічного комплексу - система "Рада-3" під час пленарного засідання Верховної Ради України 16 вересня 2014 року проходила у штатному режимі, згідно з нормою Регламенту Верховної Ради України (про режим проведення закритого засідання) з відповідним відключенням від інших автоматизованих систем Верховної Ради України. Фактів несанкціонованого зовнішнього втручання в роботу системи під час перевірки не встановлено", - зазначили у прес-службі ВР.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна