95786.jpg

Військовий стратег каже, що західний воєнний округ Росії здатний окупувати Україну, Польщу, Румунію і всю Балтію. Президент Росії Володимир Путін в розмові з українським президентом Петром Порошенком нібито пригрозив захопленням Польщі, Литви, Латвії, Естонії і Румунії, якщо йому захочеться. Інформація про це була опублікована на сторінках Suddeutsche Zeitung і шокувала Європу. Однак, як пише сьгодні німецьке видання Focus, військові експерти визнають, що Росія має армію, яка могла б захопити усю Східну Європу.

Швейцарський військовий стратег Альберт Штаель вважає, що сил західного військового округу Росії вистачить, щоб розбити армії України, Молдови, країн Балтії і Польщі. Вони включають 20 сухопутних бригад, в яких є ракети класу «земля-земля», артилерія і сили протиповітряної оборони, а також велика кількість резервістів. Цього вистачить, щоб утворити дві армії і вдарити по Східній Європі в кількох напрямках.

«В разі агресії, перш за все, буде розбита Україна і Молодова. Кремлю це буде не важко, оскільки обидві країни не входять в НАТО. З Балтійським регіоном буде складніше, оскільки Естонія, Литва і Латвія є членами Альянсу», – каже військовий експерт. На його думку, Польща і Румунія теж під загрозою. Але вони мають тісні зв'язки із США. Тому Кремль може двічі подумати, перш ніж нападати на них.

Стосовно Балтії, то, на думку Штаеля, тут Путін може повторити той же сценарій, який він зараз застосовує проти України. Нагадаємо, що в Порошенка не підтвердили його слова про наміри Путіна піти на Варшаву і Балтію.

Джерело: www.zn.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна