24 липня у малій залі районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, охорони здоров’я і соціального захисту населення та з питань промисловості, житлово-комунального господарства та комунального майна в рамках підготовки до 31 сесії районної ради шостого скликання.

Заслухавши звіти керівників комунальних підприємств, депутати рекомендували погодити продовження контрактів з директором центральної районної бібліотеки Катериною Яковенко та директором дитячої музичної школи Іваном Саражином. Начальник відділу управління майном райради представив на розгляд депутатів питання приватизації приміщення колишньої друкарні (вул. Жовтнева, 6). Довірена особа ФОП Маренич А. В. Ігор Волік ознайомив присутніх з планами підприємства по створенню супермаркета «Маркет Опт».

Депутати розглянули і погодили внесення до порядку денного змін до програм економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2014 рік, місцевих стимулів для медичних працівників Семенівського району на 2013-2016 роки та Комплексної програми розвитку освітньої галузі Семенівського району на 2011-2015 роки. Сесія відбудеться у вівторок, 29 липня.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна