Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/384126859.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/384126859.jpg'
384126859.jpg

Дипломат має повернутися з Барселони найближчим часом.
Українське МЗС відкликало з посади генконсула України в Барселоні скандального дипломата Олександра Хрипунова, який підтримував "диктаторські закони" 16 січня. Рішення про завершення роботи Хрипунова у Барселоні прийняв глава МЗС Павло Клімкін.

"Міністром Павлом Климкіним прийнято рішення про завершення роботи Олександра Хрипунова на посаді генерального консула України в Барселоні", - сказав речник МЗС Євгена Перебийніс, якого цитує видання "Європейська правда". Коли саме скандальний дипломат повернеться в Україну, наразі невідомо, адже після завршення своєї роботи Хрипунов має провести низку прощальних зустрічей. Після повернення консул мав би за законом працювати у центральному апараті МЗС. Втім, Перебийніс наголосив, що позиція скандального консула може вплинути на його подальшу кар'єру.
"Як вам відомо, вже прийнято закон про люстрації, згідно з яким буде братися до уваги також ця сторона. І тому, щойно закон набуде чинності, через це сито доведеться пройти не лише Хрипунову, але і всім дипломатам", - додав речник МЗС. Як повідомлялося раніше, ГПУ взялася за Калєтніка та Олійника через скандальне голосування за "диктаторські закони". 
Джерело: http://tsn.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Аттила 23.09.2014 19:01
Краще давайте виженемо з України всих хто голосував за ПР (10 млн. чол) і за КПУ (3 млн.чол.) тих, хто взагалі не голосував (4 млн.чол) і за компанію ще пару млн.чол і тоді заживемо...

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна