simbol.jpg

Вчора у Харкові міліція затримала близько двох десятків прихильників Комуністичної партії України, які намагалися провести у місті свій Марш миру попри рішення про його заборону, повідомляє кореспондент УНН.

Люди зібралися поблизу скверу Зеркальної струї. До сотні активістів мали прапор КПУ та намагалися провести марш. Однак до них вийшов судовий виконавець та повідомив, що є судове рішення про заборону мітингу. Раніше, міська рада також відмовила керівнику обкому КПУ Аллі Алєксандровській у дозволі на проведення акції. Однак активісти виразили незгоду з оголошеним судовим рішенням та почали вигукувати "Фашисти!", "Гестапо".

Міліція оточила людей і частина з них була проведена до міліцейських авто та автобусів. Серед затриманих мітингувальників була і колишній нардеп А.Алєксандровська.

Наразі вулиця Сумська у Харкові, поряд з якою проводили акцію комуністи, перекрита і на ній спостерігається велике скупчення правоохоронців. 

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Українець 28.09.2014 13:15
слава богу міліція хоч скимсь почала боротись ці два десятки пенсіонерів маразматиків канешно велика загроза і головна проблема на сьогодні для украіни молодці :o :-x :-*

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна