b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_turchinov.jpg

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Спікер Верхної Ради Олександр Турчинов скликає позачергове засідання Верховної Ради на 7 жовтня, передає кореспондент УНН.

Передбачається, що на засіданні будуть розглядатися урядові антикорупційні законопроекти.

Як повідомлялося, вчора, 29 вересня, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з проханням скликати позачергове засідання парламенту для розгляду пакету антикорупційних законопроектів, підготовлених Урядом і Президентом України.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, про необхідність прийняття Закону про антикорупційне бюро.

Водночас у США хочуть, аби антикорупційний закон був ухвалений до парламентських виборів, 26 жовтня.

Національне бюро пропонується створити як державний правоохоронний орган, на який покладається попередження, виявлення, припинення та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених до його компетенції.

Завданням Національного бюро пропонується визначити протидію кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

До підслідності антикорупційного бюро належать: досудове розслідування таких корупційних та інших суміжних злочинів – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (стаття 191 Кримінального кодексу України); протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна