minfin.jpg

Росія в довгостроковій перспективі вже не зможе дозволити собі державну програму озброєння, подібну до тієї, яка була прийнята до нападу на Україну і введенняобмежувальних санкцій Заходу .

Про це 7 жовтня на парламентських слуханнях в Совфеді заявив глава Міністерства фінансів РФ Антон Сілуанов, після чого запропонував обговорити з Міноборони більш реалістичну програму озброєнь, яку собі може дозволити Росія, передає РІА Новини .

"Зараз буде готуватися нова програма озброєння. Ми в рамках цієї нової програми озброєння хочемо вже переглянути той обсяг ресурсів, який витрачається, щоб він був більш реалістичним", - сказав Сілуанов, зазначивши, що чинна програма формувалася виходячи з інших, більш оптимістичних макроекономічних прогнозів порівняно з ситуацією, що складається.

Як відзначило інформагентство, у вересні 2014 року віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін заявив, що держфінансування нової програми озброєння РФ на 2016-2025 роки буде порівнянно з обсягом фінансування поточної програми до 2020 року в 20 трильйонів рублів.

"Зараз ми собі просто не можемо такого дозволити і будемо разом з Міністерством оборони відпрацьовувати питання про те, щоб визначити витрати, які бюджет може профінансувати", - сказав Силуанов.

Він нагадав, що уряду вже доводилося коригувати діючу програму озброєнь і переносити частину витрат з оборонного замовлення на більш пізній термін. Таке рішення, за словами міністра фінансів, далося уряду нелегко.

Як повідомляв "Обозреватель", президент "Сбербанку Росії" Герман Греф заявив, що санкції ЄС і США завдали значної шкоди банківській системі Росії , у якої вже з'явилися серйозні проблеми з валютною ліквідністю.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама під час виступу в Генеральній Асамблеї ООН заявив, що введення Заходом санкцій проти Росії змусить Путіна платити дуже високу ціну за свою агресивну політику відносно України.

Джерело: http://ukr.obozrevatel.com/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна