medvedchuk12.jpg

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Загальне зростання інфляції та зниження рівня доходів українців формують вкрай вибухонебезпечну обстановку в країні. Таку думку висловив лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук, повідомляє УНН.

З цього приводу він посилається на інформацію Державного комітету статистики України, за якою у вересні інфляція в країні прискорилася до 2,9% (порівняно з 0,8% у серпні цього року).

"Згідно з офіційною статистикою, у річному вираженні (якщо порівнювати з вереснем 2013-го) інфляція прискорилася до 17,5% до 14,2%, зафіксованих місяцем раніше. Так, у вересні 2014, порівняно з груднем 2013, інфляція склала 16,2%. За інформацією Держстату, у вересні, порівняно з серпнем, найбільше подорожчали:
- яйця - на 13,5% (проти вересня 2013 року - 21%);
- м'ясо - на 3,8% (19,1%);
- хліб - на 3,6% (18,6%);
- фрукти - на 5,2% (53,9%);
- одяг - на 7,4% (4%);
- взуття - на 8,8% (5,3%);
- послуги каналізації - на 5,3% (68,8%);
- паливо і масла - на 4,8% (56%)", - зазначив громадський діяч.

Крім того, за його словами, "з 1 жовтня в черговий раз на 40% були збільшені тарифи на послуги ЖКГ, що, правда, не гарантує тепла в українських будинках, про що нас заздалегідь з притаманним йому цинізмом повідомив нинішній уряд".

"Крім того, закінчується дію такого фактора, як сезонне зниження цін на овочі і фрукти. Так що є всі підстави вважати: жовтень стане місяцем чергового інфляційного сплеску. Необхідно відзначити, що в поточному році постійне зростання споживчих цін і тарифів супроводжується зниженням доходів українців. Так, за інформацією Держстату, в II кварталі 2014-го, тільки за офіційними даними, доходи українців знизилися на 1,9%. Експерти ринку праці говорять про куди більш високих показниках зменшення реальних доходів населення - до 30% тільки за 9 місяців цього року", - наголосив лідер громадського руху.

"Загальне зростання інфляції та зниження рівня доходів українців формують вкрай вибухонебезпечну обстановку в країні, коли можливо все - аж до прямого соціального протистояння", - резюмував він.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна