383709536.jpeg

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Перший заступник Генерального прокурора України Микола Герасимюк разом з прокурором міста Києва Сергієм Юлдашевим намагаються роздобути контроль над половиною одного з найбільш великих агрохолдингів України "Агрейн". Про це йдеться у відкритому листі директора ТОВ "Агрейн Менеджмент" на ім'я Президента України Петра Порошенка. Про це УНН повідомляє з посиланням на Цензор.НЕТ.

У зверненні до Глави держави йдеться, що з серпня по жовтень на підприємстві пройшло більше 50 обшуків.

"Злочинне угруповання у складі першого заступника Генерального прокурора України Миколи Герасимюка, прокурора м.Києва Сергія Юлдашева, керованих ними слідчих, за мовчазної згоди Генерального прокурора України Віталія Яреми, два місяці поспіль знищує агрохолдинг", - йдеться в листі.

У листі також повідомляється, що замовниками є причетні до клану Януковича депутат від ПР Володимир Пехов і його дружина Леся Софієнко.

Директор ТОВ "Агрейн Менеджмент" П.О. Мамин від імені 4 500 співробітників просить Президента втрутитися у ситуацію і провести перевірку діяльності вищеназваних чиновників Службою безпеки України.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна