b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_kihtenko.jpg

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки в Донецьку область представив нового голову обласної державної адміністрації - генерала армії Олександра Кіхтенка. Про це сказано в повідомленні на сайті глави держави. 

"Мир і порядок - це те завдання, яке я ставлю перед новим губернатором генералом Кіхтенко. На сьогоднішній день перше завдання, яке стоїть перед губернатором, - безпека і порядок, і ми спільно зі Збройними Силами, силовими підрозділами повинні навести порядок на звільнених територіях Донецької області, захистити українського громадянина, відновити нормальне життя ", - сказав Порошенко.

За словами Президента, кандидатура Кіхтенка - "це правильне поєднання, яке зараз необхідно Донбасу, - і генерал, і губернатор". "Я сподіваюся, пан начальник Генерального штабу, інші командири, на чітку взаємодію і надійну співпрацю між цивільними та військовими", - заявив Порошенко. 

Президент подякував Сергію Таруті за роботу на посаді голови Донецької обласної державної адміністрації. Як повідомляв "Обозреватель", Порошенко 10 жовтня о Краматорську повідомив про звільнення Тарути і призначення Кіхтенка главою Донецької облдержадміністрації . 

Раніше Тарута в коментарі "Обозревателю" підтвердив свою відставку  з посади губернатора Донецької області.

Кіхтенко з 2001 року став першим заступником командувача Внутрішніми військами України - начальником штабу Внутрішніх військ. З лютого 2005 року - командувач Внутрішніми військами України, генерал-полковник (березень 2006).

Також у квітні 2007 року генерал Кіхтенко був введений в число членів Ради національної безпеки і оборони України. Військове звання генерал армії присвоєно указом екс-президента Віктора Ющенка від 23 серпня 2008 року.

З березня 2014  Донецьку область очолював бізнесмен Сергій Тарута . Він неодноразово  критикував мирні ініціативи Петра Порошенка , виступав за введення в Україні військового стану та скасування виборів.

Джерело: http://ukr.obozrevatel.com/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна