b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_1393844979-8316.jpg

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Канцлер Німеччини Ангела Меркель відмовилася від зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним, яка мала відбутися наприкінці жовтня у Сочі, через ситуацію в Україні, повідомляє УНН з посиланням на українську службу "ВВС".

За повідомленням, про скасування міжурядових консультацій у Сочі повідомили також сайт новинної телепрограми "Tagesschau" та видання "Spiegel".

Як зазначається, переговори між президентом Росії і канцлером Німеччини, а також зустрічі міністрів зазвичай проводяться паралельно із "Петербурзьким діалогом" - форумом громадянських суспільств Росії та Німеччини, який цього разу запланований в Сочі. За інформацією "Spiegel", у Берліні проведення міжурядових консультацій визнали недоцільним.

Тим часом, прес-служба Кремля повідомила, що В.Путін і А.Меркель телефоном обговорили підготовку до переговорів у Мілані в рамках саміту "Азія-Європа" (АСЕМ), який запланований на 16-17 жовтня.

Зазначимо, Німеччина вирішила знизити рівень політичного діалогу з Росією в зв'язку з українською кризою і відмовляється від участі в раніше запланованих консультаціях з Москвою на рівні міністрів і глав урядів.

Неурядові організації Німеччини, що традиційно брали участь раніше в роботі "Петербурзького діалогу", заявили про незгоду з роллю Росії на Україні та відмовилися від зустрічей в цьому році з російськими партнерами.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна