Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/strike.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/strike.jpg'
strike.jpg

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Під Кабінетом міністрів України пройшла акція проти реформ уряду у медичній сфері і заморожування зарплат бюджетникам, організована Федерацією профспілок України, передає кореспондент УНН.

Мітингувальники нагадали про наміри уряду реформувати систему соціального страхування і можливу ліквідацію самоврядування профспілок.

Учасники акції протесту виступили також проти скорочення робочих місць і заморожування урядом зарплат і пенсій, підвищення цін та тарифів, позбавлення працівників і їхніх дітей санаторно-курортного лікування та оздоровлення та економії бюджетних коштів винятково за рахунок працюючого населення.

Основними вимогами мітингувальників є: погасити зарплатні борги та забезпечити страхові виплати; підвищити з 1 січня 2015 року рівень мінімальної заробітної плати, пенсії та прожиткового мінімуму; ліквідувати дискримінацію в оплаті праці працівників бюджетної сфери; повернути державним інспекціям скасоване право вільного доступу до робочих місць для гарантованого захисту трудових прав працівника, а також забезпечити поступове досягнення європейських соціальних стандартів.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна