b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_poroshenko_finance_donbas.jpg

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Президент України Петро Порошенко підписав Указ про створення Ради з питань судової реформи і призначив її координатором заступника Глави Адміністрації Президента Олексія Філатова, передає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.

Під час зустрічі з Олексієм Філатовим Президент підкреслив, що після прийняття Закону "Про прокуратуру" та антикорупційного пакету законів, зокрема, й про створення Національного антикорупційного бюро, на перший план виходить судова реформа. Вона має пріоритетний характер для захисту прав людини , побудови демократичної держави, створення сприятливого інвестиційного клімату, наближення Украіни до ЄС. Президент наголосив, що очікує від нового парламенту, який буде обрано на позачергових виборах 26 жовтня, співпраці в проведенні судовоі реформи.

"Після парламентських виборів ми не маємо втрачати жодного дня, жодного тижня. Напрацювавши змістовну частину судової реформи з залученням найкращих представників суддівського корпусу, представників громадськості, науковців, адвокатів, правозахисників, ми маємо виконати зобов'язання, які ми взяли на себе під час підписання Угоди про асоціацію", - сказав Петро Порошенко, звертаючись до Олексія Філатова.

Глава держави доручив координатору Ради з питань судової реформи проінформувати за два тижні про перші підсумки діяльності.

Також, за словами Петра Порошенка, імплементація Закону "Про прокуратуру" має відбутися якомога швидше.

Нагадаємо, після приходу до влади Віктора Януковича в Україні була проведена судова реформа. Закон "Про судоустрій і статус суддів" набрав чинності 30 липня 2010 року. Документ викликав багато критики. Багато експертів заявляли, що законопроект знизив незалежність суддів.

Президент України Петро Порошенко 25 вересня презентував концепцію реформ, що мають підготувати Україну до вступу у ЄС "Стратегія 2020". Ключовою із цих реформ має стати судова.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна