b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_b79ac737bea7b8a8144dce456e5186b6.jpg

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У зв'язку із законом про очищення влади у апараті МВС відбудеться ряд звільнень. Зокрема без посад залишаться декілька десятків вищих офіцерів. Про це під час прес-конференції розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає кореспондент УНН.

"Свої пости в апараті і на місцях покине декілька десятків вищих офіцерів і будуть назначені відповідні повірки у відповідності до закону про люстрацію. По всім тим працівникам МВС, які могли бути причетні і брали участь у подіях пов'язаних із переслідуваннями з жовтня (2013-го) по лютий (2014-го) у зв'язку з подіями довкола революції",- зазначив міністр.

Нагадаємо, У центральному апараті МВС України й обласних управліннях міліції під люстрацію потрапляють понад 80 осіб, заявив сьогодні у Дніпропетровську радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.

Нагадаємо, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що у центральному апараті МВС України й обласних управліннях міліції під люстрацію потрапляють понад 80 осіб.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна