prokyror.jpg

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Головним слідчим управлінням спільно з управлінням внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України та співробітниками ГУБОЗ МВС України задокументовано злочинну діяльність старшого прокурора відділу центрального апарату Генеральної прокуратури України. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.

Встановлено, що вказаний співробітник, за попередньою змовою з цивільною особою, у період серпня-жовтня 2014 року шляхом шахрайства заволоділи грошовими коштами приватного підприємця в особливо великих розмірах у сумі 2 млн 212 тис. грн під виглядом підбурювання до дачі неправомірної вигоди за повернення вилученої в ході обшуку побутової техніки та закриття кримінального провадження службовими особами Державної фіскальної служби України стосовно вказаного підприємця.

14 жовтня цього року зазначеному співробітнику прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та 15 жовтня ухвалою слідчого судді обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативною заставою у сумі 360 тис. грн.

Також його відсторонено від посади старшого прокурора відділу центрального апарату Генеральної прокуратури України.

Щодо приватної особи - співучасника кримінальних правопорушень, 15.10.2014 складено підозру та в цей же день ухвалою слідчого судді надано дозвіл на його затримання та доставку до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

На даний час проводяться процесуальні дії, спрямовані на встановлення фактичних обставин вчинених кримінальних правопорушень, в тому числі досліджуються обставини щодо ймовірної причетності службових осіб Державної фіскальної служби України до їх скоєння.

Зазначимо, у вівторок, 14 жовтня, Верховна Рада України в другому читанні ухвалила новий Закон України “Про прокуратуру”. За це рішення проголосувало 316 народних депутатів.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна