denisova.jpg

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Міністр соціальної політики України Людмила Денісова розповіла, хто із переселенців і в якому розмірі може оформити державну допомогу для оплати житла. Про це вона повідомила в ефірі "Українського радіо", повідомляє УНН.

"Державна допомога призначається непрацездатним особам додатково до їх соціальних виплат, які вони вже отримують (пенсії, до прикладу), у розмірі 884 грн на місяць. Для працездатних осіб розмір допомоги становить – на 50% менше, а саме 442 грн", - розповіла вона.

Міністр уточнила, що до працездатних осіб є ще одна вимога - шукати роботу. Якщо переселенець не працевлаштується упродовж двох місяців, то вже наступні два місяці він отримуватиме тільки 221 грн такої допомоги. А якщо й за 4 місяці людина не знайде роботи, то виплата допомоги їй буде зовсім скасована.

"Ми будемо вважати, що людина такої допомоги не потребує і ми її скасуємо", - зазначила Л.Денісова.

Вона також наголосила, що дана допомога не призначається тим родинам переселенців, у яких за межами окупованої території або району, де проводиться АТО, є власне житло.

"Також така допомога не надається тим родинам, у яких є депозит у банку, який складає понад 10 прожиткових мінімумів. Тобто треба використати ці кошти для того, щоб облаштувати собі житло. А коли депозит вичерпається, то держава може призначити вже надати таку допомогу", - зазначила міністр.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна