b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_komorovskiy.jpg

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що його країна не залишила Україну і продовжує надавати їй підтримку на її європейському шляху пропри зміни на політичній сцені, передає УНН з посиланням на "Gazeta Wyborcza".

"Ми не залишили Україну. Польща готова продовжувати надавати допомогу і підтримувати Україну на її шляху на Захід. Це є узгодженою польською політикою, яка не залежать від змін на нашій політичній сцені. Якщо питання стосується поточної діяльності щодо розв'язання українсько-російського конфлікту, то це не питання до нас, поляків, а до України, як і на якій основі очікується польська допомога в своїх справах на Заході. Ви можете бачити, що українська точка зору щодо нашої ролі розвивається", - зазначив Б.Коморовський в інтерв'ю "Rzeczpospolita", відповідаючи на запитання щодо того, чи Польща змінила свій підхід до України.

З його слів, Польща повинна вести себе послідовно. "Хороший адвокат це той, хто допомагає, коли його про це просять, а не той, хто форсує свою допомогу. Добрий сусід ставить не на короткострокові ефекти, а на довгострокову перспективу", - сказав Б.Коморовський.

З його слів, Польща хоче "стабільної і безпечної" України.

"І, тому, крім поточної підтримки, ми прагнемо до постійних змін в Україні: допомогти реформувати країну, особливо там, де у нас є досвід, і де ми можемо знайти спільний інтерес", - додав він.

З його слів, це стосується підтримки реформи місцевого самоврядування, запуску українсько-польського фонду інвестування в малому і середньому бізнесі, допомоги з реформою в оборонній сфері в Україні.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна