b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Kataloniya.png

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У неділю на одну із центральних площ Барселони вийшли десятки тисяч жителів міста. Під гаслом "Зараз настав час" вони виступили в підтримку незалежності Каталонії від Іспанії, передає УНН з посиланням на РІА "Новости".

Протест викликало рішення глави каталонської автономії Артура Маса провести 9 листопада голосування про незалежність регіону не в формі референдуму, а у формі опитування громадської думки, яке не матиме будь-яких юридичних наслідків.

Це призвело до розколу серед партій, що підтримують право Каталонії на самовизначення. Організаторами мітингу виступили рух "Каталонська Національна асамблея" та асоціація Omnium Cultural, які виступають за незалежність регіону.

Люди прийшли на мітинг у футболках жовтого кольору, який є кольором прапору Каталонії, а також принесли з собою Естеладу - прапор, що символізує незалежність автономії.

Крім того, присутні вимагали протягом трьох місяців провести плебісцитарні вибори, на яких можна буде проголосувати лише "за" або "проти" незалежності.  При цьому у разі, якщо прихильники незалежності наберуть більшість голосів, автономія проголосить незалежність.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна