b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_1402094124.jpg

Московське міжрегіональне слідче управління на транспорті Слідчого комітету РФ порушило кримінальну справу за фактом авіакатастрофи літака з президентом нафтової компанії у Внуково. Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету Росії.

За інформацією відомства, в числі пріоритетних версій події слідство розглядає помилку диспетчерів і дії водія снігоприбиральної машини. Крім того, також будуть перевірені версії несприятливих погодних умов і помилки пілотування.


"В даний час вже встановлено, що водій снігоприбиральної машини був у стані алкогольного сп'яніння. Крім того, можливо, буде прийнято рішення про відсторонення ряду співробітників аеропорту від виконання обов'язків на період розслідування кримінальної справи", - говориться в повідомленні комітету.

Слідчо-оперативною групою проводиться огляд місця події, вилучаються технічні документи на повітряне судно і проби палива з заправника, допитуються як свідки працівники аеропорту "Внуково".

Як повідомлялося, що розбився у Внуково літак мав французьку реєстрацію. За інформацією ТАСС, у катастрофі літака Falcon у Внуково загинув генеральний директор французької компанії Total Крістоф де Маржері. Інші члени екіпажу - громадяни Франції.

Джерело: http://dt.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна