12125.jpg

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Більшість українців проголосували б за вступ України до НАТО, якщо б такий референдум відбувся. Такі дані всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна, оголосила під час прес-конференції соціолог установи Людмила Четвертухіна, передає кореспондент УНН.

"Це 53,4%. Третина опитаних (33,6%) виступає проти такого кроку. 5,6% взагалі не прийшли б на референдум. Ще 7,4% не визначилися або відмовилися відповідати", - зазначено в повідомленні.

Додамо, 12 – 21 жовтня Інститут Горшеніна провів всеукраїнське соціологічне дослідження. Всього, згідно з вибіркою, з урахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення України, було опитано 2 тис респондентів, які представляють доросле населення України віком від 18 років (крім Донецької і Луганської областей та Криму). Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-2,2%.

Майже порівну розділилися симпатії та антипатії українців до так званої вуличної або "сміттєвої" люстрації. Такі дані всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна, оголосила під час прес-конференції соціолог установи Людмила Четвертухіна, передає кореспондент УНН.

Йдеться про ті випадки, коли активісти кидають у сміттєві контейнери "неугодних" політиків.

"Схвалюють такі дії 40,9% опитаних, засуджують – 48,8%. Не визначилися – 10,3%", - йдеться в повідомленні.

Додамо, 12-21 жовтня Інститут Горшеніна провів всеукраїнське соціологічне дослідження. Всього, згідно з вибіркою, з урахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення України, було опитано 2 тис респондентів, які представляють доросле населення України віком від 18 років (крім Донецької і Луганської областей та Криму). Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-2,2%.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна