b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_2594d305179b0583d74a8d87fdd9f4fc29947fb7.jpg

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Депутат Європарламенту Мілослав Рансдорф висловив занепокоєння випадками застосування адміністративного ресурсу в Дніпропетровській області та насильства до окремих кандидатів у народні депутати України, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Центральної виборчої комісії.

За повідомленням, про це він наголосив 24 жовтня під час зустрічі голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського з делегацією Європейського парламенту для спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 26 жовтня 2014 року на чолі з головою спостережної Місії Андреєм Пленковічем.

Також європарламентар висловив занепокоєння фактами руйнування конструкцій зовнішньої політичної реклами, а також ризиками для проведення виборів, пов’язаними з діяльністю воєнізованих формувань у цій області, а також у частині Донецької області.

"Ми сподіваємося, що всі ганебні випадки порушення закону під час виборчого процесу будуть оперативно і ретельно розслідувані правоохоронними органами. А всі винні особи будуть якнайшвидше притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства", – наголосив з цього приводу М.Охендовський.

Голова Комісії також акцентував увагу співрозмовників на тому, що нещодавно в нашій державі вступив в силу Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян". За його словами, ці зміни допоможуть правоохоронцям більш ефективно боротися із зазначеними порушеннями, зупинятимуть окремих кандидатів у народні депутати від протиправних дій стосовно своїх опонентів, а також стануть додатковим запобіжником проти використання адміністративного ресурсу.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна