b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_081.jpg

Україна має намір повернути у порядок денний питання про План дій щодо членства в НАТО.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Одеської області, де проходять міжнародні військові навчання "Сі Бриз-2017", передає пресслужба глави держави.

"Наш намір повернути на порядок денний питання про План дій щодо членства в НАТО", - заявив президент. Крім того, Порошенко назвав спільні навчання Військово-морських сил України і США Сі Бриз спільним відповіддю ідеологам, організаторам та спонсорам гібридних воєн.

"Я щиро вірю, що нинішні навчання стануть ще одним потужним кроком для досягнення стабільності в регіоні", - сказав президент, відзначивши, що навчання "Сі Бриз-2017" стануть потужним кроком у досягненні стабільності в регіоні.

Нагадаємо, раніше колишній посол США в Україні та експерт Atlantic Council Джон Гербст дав сумний прогноз щодо вступу України в Північноатлантичний альянс.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 17.07.2017 17:04
А що змінилося?Знову поворот на 180?
# Oleg 17.07.2017 17:37
Що за порожній трьоп.Нас ніхто в НАТО не жде.Я вже писав що говорив один польський журналіст.Він сказав що Україна для Європи потрібна як санітарна зона між РФ і оною.Іще,Україні з Бандерою і Шухевичем дорога в Європу закрита,це теж його слова.Нам треба самостійно вибиратись з цього болота.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна