onischenko.jpg

Після 10,5 років на посаді голови обласного відділення АМКУ Володимир Оніщенко вирішив піти у відставку. Голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко сьогодні провів свою звітню прес-конференцію за 10,5 років перебування на посаді.

Володимир Оніщенко повідомив, що 5 липня написав заяву про звільнення, яка була прийнята керівництвом. З 21 липня він більше не очолюватиме обласне тервідділення АМКУ. Про причини такого поступку він пообіцяв повідомити пізніше.

За звітній період за власною ініціативою Полтавський АМКУ розпочав 1353 справи про порушення конкурентного законодавства. За 10 з половиною років у Полтавському АМКУ припинили 1446 порушень конкурентного законодавства. Найбільш активним був 2013 рік: тоді полтавці звернулися до АМКУ 279 разів, а власноручно тервідділення розпочало 196 справ. Також виявили та припинили 243 порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.

Нагадаємо, що Володимир Оніщенко обійняв свою посаду у квітні 2007 року на конкурсній основі. До свого призначення працював директором підприємств у Лубнах: ТОВ «Тамара», СТОВ АФ «Тамара-К», ВАТ «Цукор-Інвест» та ТОВ ШБФ «Обрій».

Джерело: http://poltava.to

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Вічно молода подружка очільників 18.07.2017 13:31
Як в казіно-потрібно злиняти своєчасно 8)
# Oleg 18.07.2017 16:14
https://www.youtube.com/watch?v=etuh3rMoYto
:-) :-) :-)

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна