tuka.jpg

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука пояснив, кому з тих, хто живе на окупованому Донбасі не можна надавати амністію.

Свою точку зору з цього питання він висловив в інтерв'ю "Апострофу".

"По-перше, давайте домовимося, що зміна світогляду людини вимагає часу. Тим більше, якщо ми говоримо про такі фундаментальні речі. Не може змінитися світосприйняття людини протягом якогось короткого терміну. Людина може зачаїтися. Може заховати свої почуття, свої погляди, але не змінити", - зазначив Тука.

Він вважає, що для зміни поглядів людини потрібно спілкуватися з нею, з ідеєю боротися ідеєю, а серця і уми людей завойовувати за допомогою переконань. Адже за результатами опитувань, приблизно 80% інформації з контрольованою урядом території жителі окупованих районів одержують від родичів і знайомих, які виїжджають на вільні території.

"По-друге, ті люди, які живуть на неконтрольованої території, що знаходяться під реально сильним тиском пропаганди. Тому що це не інформація. Це реальна пропаганда", - заявив Тука.

Він особливо вказав на той факт, що діти на підконтрольних територіях також потрапили під вплив пропаганди.

"Коли я дивлюся, як вони влаштовують святкування цих "юних захарівців" (колишні піонери), коли я дивлюся документальне, не постановочне, а документальне відео, як у школі під час цих святкувань влаштовується дитячий спектакль, в якому "героїчний "ополченець" полонить і вбиває ненависних "бандерівців-укропів", мені здається, що людей, які це все влаштовують, розстріляти мало. Їх треба саджати", - зазначив він.

У цьому контексті Тука додав, що Україні необхідно розробити умови амністії. У приклад він навів Геббельса, який особисто не застрелив жодного полоненого, але по всій видимості очікував невідворотного покарання.

Детальніше читайте в повному тексті інтерв'ю "Апострофу": "Є оптимальний варіант повернення Донбасу, і це не війна - Георгій Тука".

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# мішель 20.07.2017 18:43
https://www.youtube.com/watch?v=65qYg8FT6To&feature=youtu.be&t=63
# Oleg 20.07.2017 19:27
Ну ми вже Гебельса згадуэмо,скоро Адіка Шікльгрубера в шкільні программи введем,а шо Мішіко,хто бульку впустив коли в Славянську почався захват влади,якби тоді вчасно зреагували то і війни б не було.Треба Мішіко називать все своїми іменами і назвати винних не тільки з тієї сторони,а своїх держиморд які в зародку не задавили цю заворуху.
# Злидня 21.07.2017 08:19
Цитирую Oleg:
Ну ми вже Гебельса згадуэмо,скоро Адіка Шікльгрубера в шкільні программи введем,а шо Мішіко,хто бульку впустив коли в .

_________________________________________У нас є вже один Гришка, що вже дітям розказує, що Гітлер-герой Німечини :o

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна