b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_molotok.jpg

Апеляційна колегія Верховного суду Росії відхилила апеляцію релігійної організації "Свідки Єгови" на попереднє рішення цього суду визнати її екстремістською. Таким чином, рішення суду про ліквідацію організації і заборону її діяльності в Росії набуло чинності, пише Радіо Свобода.

Таке рішення Верховний суд Росії ухвалив 20 квітня за позовом Міністерства юстиції Росії. Після того почастішали повідомленням про тиск на послідовників цієї релігійної течії. Правозахисники вважають рішення таким, що порушує права людини. Читайте також Кадиров пригрозив світу російською ядерною зброєю. Пєскову довелося виправдовувати його Як припускається, тепер "Свідки Єгови" можуть звернутися до Європейського суду з прав людини, але Росія не вважає себе зобов’язаною виконувати його рішення. До організації, що заявляє про 170 тисяч вірних у Росії, влада країни давно ставиться з підозрою через її негативну позиції щодо військової служби, виборів чи загалом авторитету влади. У Росії Конституція офіційно гарантує свободу релігії, але законодавство визначає чотири "традиційні релігії" народів країни – православне християнство, іслам, юдаїзм і буддизм, а інші релігійні течії нерідко зазнають дискримінації.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Вічно молода подружка очільників 18.07.2017 13:30
Хто його зна?Я думаю, що це неправильно, хоча скоріше з неприязню відношуся до сектантів, але на мою думку у людини повинен бути вибір.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна