ES1.jpg

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. У ЄС привітали проведення парламентських виборів в Україні і заявили, що вони є перемогою українців і демократії. Про це йдеться у спільній заяві щодо парламентських виборів в Україні Президента Європейської Комісії Жозе Мануеля Баррозу та Президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея, передає УНН.

"ЄС вітає проведення вчора парламентських виборів в Україні. Ми беремо до уваги гарні попередні підсумки ОБСЄ/БДІПЛ щодо виборів, у яких йдеться про те, що вони (вибори - ред.) є важливим кроком в стремілнні України консолідувати демократичні вибори у відповідності зі своїми міжнародними зобов'язаннями. Це була перемога народу України і демократії. Виборчий мандат, який дається українським народом, тепер повинен бути реалізованіим", - йдеться у заяві.

Також лідери ЄС у заяві підтвердили важливість того, щоб майбутні місцеві вибори на Донбасі, які мають відбутися наприкінці цього року, пройшли відповідно до українського законодавства і "будуть служити тій же меті з деескалації і зосередяться на реформах в рамках всеосяжного діалогу між урядом України і демократично обраними представниками".

Як повідомляв УНН, у неділю, 26 жовтня, глава МЗС Польщі Гжегож Схетина висловив думку, що вибори в Україні відбуваються у демократичний і відкритий спосіб і їхня якість не викликає сумнівів.

Крім того, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр назвав вибори в Україні демократичними і такими, що сприятимуть реформам.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус висловив думку, що в Україні переміг європейський вибір. Він наголосив, що ніхто не може зневажати волю народу: ні зелені чоловічки, ні білі вантажівки.

Водночас, прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер від імені уряду Канади привітав народ України із другими в 2014 році виборами та реалізацією своїх основних демократичних прав, а також висловив захоплення мужністю українців "перед агресією Путінського режиму".

Також голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу привітав українців із проведенням виборів та назвав їх перемогою політики європейських реформ.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна