merkel11.jpg

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Євросоюз припинить реверсні поставки газу в Україну, якщо Київ найближчим часом не домовиться з Москвою про відновлення поставок від російського "Газпрому". Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, передає УНН з посиланням на Українську енергетику.

Вона висловила занепокоєння з приводу того, що транзит російського газу до Європи через Україну може бути під загрозою, якщо у Москви та Києва не вийде домовитися. У такому разі країни-члени ЄС більше не зможуть здійснювати реверс, оскільки самі потребуватимуть запасів газу.

"Якщо Європа сама має страждати через те, що між Росією та Україною не досягнено домовленості, то Україна залишиться без реверсу - оскільки тоді цей газ буде необхідний самій Європі", - заявила Меркель.

Як повідомлялося, у кінці вересня тристоронні газові переговори у Берліні не дозволили досягнути остаточних домовленостей щодо постачання газу в Україну.

Газові переговори у Мілані теж завершились безрезультатно. У вівторок, 21 жовтня, в Брюсселі відбувся черговий раунд тристоронніх консультацій у форматі Україна - ЄС - РФ з енергетичних питань, під час якої сторони висловили спільну позицію щодо питань встановлення ціни в на газ у рамках "зимового пакету", графіку сплати Україною 3,1 млрд. дол. США боргу на основі ціни в 268,5 доларів і гарантування Росією оплати транзиту газу через Україну.

Сьогодні, 29 жовтня, пообіді має відбутися черговий раунд тристоронніх переговорів у форматі "Україна-Росія-ЄС" у Брюсселі. Очікується, що за підсумками зустрічі буде підписано усі необхідні папери.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Самсон 30.10.2014 11:30
Європа нам допоможе?! :lol:
# Рибак 31.10.2014 04:03
У "Зольдатен" також своя сорочка ближче...!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна