3bog.jpg

Дорогі читачі!

Я вирішив і надалі знайомити вас із історіями прадавнього краю, що простягнувся у межиріччі двох великих красивих річок – Суми і Хролу. Не довго минуло часу, всього декілька днів, і знову ринувся в бій невгамовний Кипиш-воїн. Навіть здогадатися ніхто не міг, що черговим об'єктом його пильної уваги стане знаменитий на весь край член Центральної Ради пан Антибіотик.

Давним-давно, десятки років тому, зусиллями цього чоловіка була збудована у нашому краї сучасна хатинка-лікувальниця. Тисячі людей йшли туди за допомогою, поверталися з болем і радістю, але таке наше життя: півсвіту скаче, а півсвіту плаче. І за ці роки ім'я пана Антибіотика тісно було пов'язане з хатинкою-лікувальницею. Та пройшов час, і дослужився пан Антибіотик до вислуги. Але от біда! Не хочуть їхати в наш край молоді «пігулкіни» і «пілюлькіни» та й старі «касторкіни» і «карболкіни» не мають бажання змінювати свого керівника на його почесному посту. Та, як завжди, неспокійні були Гребняківські краї. Зародилися там думи буйнії та неординарнії. І ринувся Кипиш-воїн висаджувати пана Антибіотика з хатки-лікувальниці. Забув же, що той, кого він хоче скривдити, своєю піднятою рукою підсадив Кипиш-воїна на посаду заступника Центральної Ради. Та хіба це так важливо, щоб пам'ятала його  буйна голівонька? Забулося це! Та забулося і те, що близько 5 літ тому, в колишній Центральній Раді пан Антибіотик і Кипиш-воїн були членами одного партійного загону...

Зважаючи на те, що попередні атаки на інформаційний листок виявилися невдалими, заручився Кипиш-воїн підтримкою свого Гребняківського земляка, а нині глави краю - Сера Необразливого та заслуженої радниці (з радниці) Вольги За Вербованої - чарівної Жан-Жак Птиці. Підготували вони зброю грізну - лист від громади краю і кинулися цією зброєю залякувати членів Центральної Ради та виштовхувати пана Антибіотика. Гнутися почали ряди членів Центральної Ради! Ось - ось зламає їх опір Кипиш-воїн! Як осиковий лист затрусився в передчутті непоправного лиха завжди врівноважений пан Антибіотик.  Та знайшлися люди в краю богатирському, та стали на захист свого керівника працівники хатки-лікувальниці. І мовили своє грізне:"Ні!" Гребняківській буйній силі. Але ймовірно і їх зусиль не вистачило, бо знайшла Гребняківська сила підтримку в особі двох працівників (одного колишнього) хатки-лікувальниці: Маврика-рентгенолога та місцевого Дурман-лікаря. Але зі сторони членів Центральної Ради знайшлися ті, хто вступився за пана Антибіотика. Першим із гнівною громоподібною промовою, яка злякала не тільки войовничі сили Гребняківського краю, а й нагнала страху на всіх присутніх,  виступив член Центральної Ради пан Воробушек. А після того, як свою палку промову проголосив ще один представник Ради Сем-Герей, здригнулося військо Гребняківське! А 30 членів Центральної Ради вскинули руку вгору, даючи право пану Антибіотику ще рік керувати хаткою-лікувальницею. І серед цих рук, як не дивно, була рука і голови Центральної Ради Вольги За Вербованої.

Але, як і в будь якій казці, в бочці меду є ... і одна рука проти. І ця рука належить, як би ви думали кому? Правильно, мої дорогі читачі, це рука Кипиш-воїна!

До нових зустрічей і з повагою до вас!

 

Член Центральної Ради Кіндрат

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Саня 30.10.2014 21:55
Сам на заседачке рады не был, но вроде будто бы присудствовал. :-) Класс!Афтар-жги дальше!!!! ;-) ;-) ;-)
# святослав 30.10.2014 21:58
Кожна гарна казка обовязково має щасливе закінчення - Добро перемагає зло ! Тому навіть у цьому примітивному плагіаті Добро - обовязково переможе - з дрімучого лісу незабаром повикорчовують усі гнилі дерева , а уся лісова нечисть буде вигнана аж у тридесяте царство ! Зміючник на курячих лапах розвалиться і баба яга разом із чахликом , прихопивши свою фільчину грамоту побредуть світ заочі ! А на місці затхлого болота і терніїв розквітне молодий сад ! Правда завжди перемагає !
# Дульсинея 30.10.2014 22:16
Питання до членів ради.Нах... ви кипиша підтримали?Він тпер всім спокою не дає :-*
# святослав 30.10.2014 22:19
Кожна гарна казка обовязково має щасливе закінчення - Добро перемагає зло ! Тому навіть і в цьому дешевому плагіаті - Добро обовязково переможе ! З дрімучого лісу добрі молодці повикорчовують усі гнилі дерева , а уся лісова продажня нечисть буде вигнана в тридесяте царство ! Зміючник на курячих лапах - розвалиться , баба яга , разом із чахликом та брехливою фільчиною грамотою побредуть світ за очі ! А на місці затхлого болота і колючих терніїв розвітне молодий сад ! Правда завжди - перемагає !
# Дульсинея 30.10.2014 22:21
тутвсі з першого разу все сприймають :lol: :lol: :lol: :lol:
# Аттила 31.10.2014 07:23
Не розумію цих членів Центральної Зради. Тридцять рук повинно вистачити, щоб Кипиша в Гребняки а Вольгу за Верби... Проголосуйте і живіть спокійно
# Самсон 31.10.2014 08:16
Правильно сказано: не треба було кипиша підтримувати. Усі знали що він із себе являє. Та й історію треба пам'ятати. В минулому столітті на території однієї дуже великої країни навчалися військові майбутньої фашистської країни.І військовим озброєнням допомогали тій країні. А потім та фашистська країна майже всю Європу загарбала, загинули десятки мільонів людей.
# Самсон 31.10.2014 08:18
Тепер кипиш головний претендент на місце Сера Необразливого.
# Рибак 31.10.2014 12:54
Оце Святослава пре! Головне - оптиміст...
# Самсон 31.10.2014 15:54
Нехай спочатку в Погребняках повикорчовують. А то лізуть в Семенівку.
# Robin Hood 01.11.2014 10:18
Пипец...Кипиша вместе с необразлывым в одну торбу и катапультой на Погребняки.Задрали уже... :-x :-x :-x .Импичмент всей этой шайке...
P.S.
Автору спасибо за такую интерпретацию происходящего... :lol: :lol: :lol: :lol:
# Леля 18.11.2014 19:17
А ще ж один "кадр" виступав. Пан Шник. Це ж завдяки йому, працівники хатки-лікувальниці, так старалися вислужитися перед Антибіотиком, що й нещасних людей, які прийшли в хатку- лікувальницю за допомогою, покинули. Мораль цієї казки всім відома. Згортайте свій "Театр одного актора", бо ми не тільки хатку- лікувальницю втратимо, як колись втратили завод "Солодка мрія", а й район прос***мо. І повірте, не такий страшний Кипиш-воїн, як той член ЦР Кіндрат, який його змальвує...
# Дульсинея 18.11.2014 19:25
Пан(і) Леля, а який резон працівникам хатки-лікувальниці вислужитися перед Антибіотиком?Ну не прийшли б, поставили б "Дурман-лікаря"-і яка різниця? Я чого питаю, тому що мені цікава інша (ваша) думка.
І друге, завод ми втратили, але згадайте коли?.Так, у 2009 році за часів кипиша.І зараз, він (вони) керують-ждіть лиха!Райавтодор уже втратили...Чекаю вашої думки, шановн(ий)а :o
# Леля 19.11.2014 07:24
Ото ж то й біда, що дехто не й досі не зробив для себе ніяких висновків. І досі ділить на "ваші" і "наші". Чи ви зовсім з глузду з"їхали? Чи може правильніше сказать "с катушек слетели"? Озирніться навколо. Невже зараз час задовольняти свої амбіції і мріяти повернутися на 3-й поверх заради помсти? Оце так "патріоти".
# Дульсинея 19.11.2014 09:23
В цьому випадку ви не праві, я не мрію про 3-й поверх (напевно ви маєте на увазі бєлий дом) тому що навіть про це не думала, а тим більше зараз, коли мені далеко за 40 і в мене стабільна (але не високооплачувана робота)..
# Дульсинея 19.11.2014 09:24
Туди молодих беруть, це по перше.А по друге, на наші і ваші ділить почали саме "Ваші" і підтвердженням тому є "Ваші" чистки на тих хто їздив на майдан (наприклад я не їздила, бо мені треба працювати і кормити дитину і чоловіка-алкоголіка), а хто не їздив.Створення якихось там люстраційних комететів і тому подібне.Тому прошу по менше лицемірства.
# Леля 19.11.2014 12:20
Чудово,пані. Ви не їздили на Майдан, бо треба було гроші заробляти. Так чому ж ви вибрали такий дивний спосіб заробляти гроші? Я маю на увазі поїздки на антиМайдан? А-а-а, вас же примусили, так? Чи ви з доброї волі, відстоювати своє "прекрасне" життя, туди поїхали? Ну і як? Відстояли? Хоча... коли хочеш змінити щось в своєму житті, потрібно насамперед бути чесним перед собою.
# Дульсинея 19.11.2014 15:07
Хм..Ви свої здогадки (мої поїздки на антимайдан) правите за істину...Хоча я вам сказала, що в цей момент працювала і не їздила НІКУДИ. Так от.Моє головне завдання забезпечити сім"ю (яка б вона не була) всім необхідним, а зараз, це майже неможливо, враховуючи ціни на газ, енергію, пальне та інше. І таких як мільйони по Україні.Що стало краще?
# Леля 19.11.2014 15:27
Тут я з вами згодна на всі 100! Не стало і не стане. Гірко тільки, що загинуло стільки невинних, які надіялись, що зміни прийдуть. А на рахунок люстрації, нічого страшного. Хто не був заміченим і не привлікався, тих не чіпатимуть. Вам, мабуть, це точно не загрожує.
# Дульсинея 19.11.2014 15:36
так таки так, а ось моя подруга не була замічена в "якшанні" з попередньою владою і дуже хоче підти у бєлий дом ( і внеї є всі шанси) так - біда, займала керівний пост у комуністичному часу...Що їй робити?Я за неї вболіваю ;-)
# Рибак 19.11.2014 17:14
Дульсинея, з Вашого з Лелею діалога виходить, що такі як вона і їй подібні вирішують кому куди іти. а не до х..я на себе беруть майдануті?! Донбас вже показав - в чужий монастир зі своїм бандерівським уставом - зась!
# Аттила 19.11.2014 20:20
А зміни і не прийдуть! Читайте Делакруа, Бісмарка, Монтерлана..
У слабых людей часто бывают революционные убеждения; они думают, что им было бы хорошо, если бы ими не управляли, и не сознают, что они не в силах управлять ни другими, ни собой (Иоганн Вольфганг Гёте).
# Рибак 19.11.2014 21:13
Атилла, а з ким ти щас балакав?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна