passport.jpg

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Від 1 листопада Німеччина скасувала плату за національні візи для українців. Ідеться передусім про документи, які дозволяють працювати, навчатися, проходити практику в Німеччині або возз'єднатися з родиною у цій країні, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Таким чином Німеччина стала вже шостою країною ЄС, яка скасувала візові збори за оформлення таких типів віз. Раніше це зробили Польща, Латвія, Литва, Естонія та Словаччина.

За даними посольства Німеччини в Україні, загальна кількість виданих ним короткострокових віз до країн Шенгенської зони за дев'ять місяців поточного року у порівнянні з відповідним періодом минулоріч зменшилася на понад п'ять тисяч. Це можна пояснити зниженням кількості самих прохачів віз - із січня по серпень їх було на шість тисяч менше, ніж минулого року, зазначають у посольстві. Водночас українці отримали цьогоріч на дві тисячі більше "шенгенів" для багаторазового в'їзду до Німеччини.

Відсоток тих, хто отримав відмову у візі, у 2014 році знизився, нехай і несуттєво. Якщо із січня по вересень 2013 року у візі відмовили п'яти відсоткам прохачів, то за відповідний період 2014 року таких було вже 4,3 відсотка.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна