b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_sybsidia.jpg

В доопрацьованому проекті бюджету видатки на надання пільг та субсидій населенню для оплати житлово-комунальних послуг збільшили на 15,9 млрд гривень.

Про це йдеться в пояснювальній записці до Проекту про Державний бюджет України на 2018 рік.

“Спочатку витрати бюджету на субсидії в 2018 році планувалися в розмірі 55 млрд гривень. При цьому було передбачено, що повноваження по фінансуванню комунальних пільг на 7 млрд грн будуть передані місцевим бюджетам”, – зазначив міністр соціальної політики Андрій Рева на бюджетному комітеті.

“В процесі підготовки бюджету до другого читання було вирішено, що витрати по пільгам буде здійснюватися з держбюджету. Таким чином, 55 млрд + 7 млрд = 62 млрд гривень”, – додав він.

За його словами, оскільки до кінця цього року влада не знайшла можливості погасити борги, які утворилися по системі субсидій, було прийнято рішення збільшити витрати наступного року ще на 9 млрд гривень.

“Таким чином, на сьогоднішній день загальна сума витрат за цією статтею до другого читання становить 71 млрд гривень”, – додав Рева.

Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про держбюджет на 2018 рік, в якому закладено 55 мільярдів гривень витрат на субсидії.

Джерело: https://news.finance.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# мішель 07.12.2017 23:04
ІНШИМИ СЛОВАМИ....В карман олігархів надійшло на 16 млрд. більше ;-) за рахунок наших податків,які могли б надійти на будівництво доріг,фінансуваня медицини і освіти...

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна