b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_choven.jpg

В КНДР модифікували радянський підводний човен для установки ракетного комплексу, побоюються в Південній Кореї.

КНДР спустила на воду підводний човен, здатний здійснювати пуски балістичних ракет, заявляюют джерела в дипломатичних і військових колах Південної Кореї.

"Довжина нового підводного човна становить 67 метрів, осадка - 6,6 метра і повна водотоннажність в районі 3 тисяч тонн", - заявили джерела агентству Ренхап.

Цей підводний човен є модифікацією імпортованго в 90-тих роки радянського дизель-електричного підводного човна класу Гольф (за класифікацією НАТО - проект 629), уточнюють джерела.

Крім цього фахівці припускають, що наявна і перероблена КНДР модифікація радянського підводного човна була призначена для установки ракетного комплексу з ракетами Р-21 в складі рідкотопливного ракетного комплексу Д-4.

У той же час джерела агентства сходяться на думці, що північнокорейські фахівці не мають технології розміщення балістичних ракет на багатоцільових підводних човнах. Разом з цим в міжнародних ЗМІ вже не раз з'являлася інформація, що КНДР могла розробити установку вертикального пуску (УВП) балістичних ракет для використання на підводних човнах.

"Судячи з супутникових знімків, оприлюднених на порталі 38 North, наземна випробувальна установка для пусків балістичних ракет морського базування (БРПЛ) була споруджена і функціонує на судноверфі в місті Сінпхо (на східному узбережжі КНДР)", - додали джерела агентства, уточнивши, що "для завершення тестів УВП потрібно близько року чи двох".

КНДР оголосила себе ядерною державою у 2005 році. В 2006, в 2009 і 2013 роках провела підземні ядерні випробування, які викликали протест міжнародного співтовариства.

У відповідь на дії Пхеньяна Рада Безпеки ООН ухвалила ряд резолюцій, що вимагають від КНДР припинити діяльність в ядерній сфері.

У резолюціях 1718 і 1874 містяться вимоги до КНДР не проводити ядерні випробування і запуски балістичних ракет і повернутися до переговорів з денуклеаризації Корейського півострова.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна