oblrada2.jpg

Підприємець із Одеси має протягом 15 робочих днів виготовити ескіз нової зали та протягом 35 днів — розробити проектно-кошторисну документацію

Полтавська обласна рада 9 березня уклала договір із одеським ФОПом Анатолієм Володимировичем Єксаревим на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту «блоку приміщень конференц-залів» на вул. Соборності, 45. Мова йде про раніше анонсовану реконструкцію 1000 кв.м. зали засідань, де проводилися сесії обласної ради. На це із бюджету виділено 15 млн грн.  (Калькуляція)

Підрядник має за 15 робочих днів виконати ескізний проект і за 35 днів — робочу документацію. За це він отримає із обласного бюджету 500 тис. грн. Договірна ціна є динамічною і може зменшуватись із урахуванням об’єму зроблених робіт.Це вже не перший підряд, який отримує ФОП Єксарев, він же — засновник одеської «Dekart Studio». Наприклад, він є переможцем в конкурсі на розробку проекту ЦНАПу перед Полтавською ОДА. До речі, ця ж фірма виконала аналогічний проект ЦНАПу в Києві, на замовлення заступника міністра регіонбуду Лева Парцхаладзе.

ФОП Єксарев також отримав підряди на виготовлення проектів інших будівельних об’єктів в області. Наприклад, на створення Центру вишивки та килимарства в Решетилівці.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький прокоментував, чому саме цей ФОП отримав підряд без проведення конкурсу:

— Вважаю, що «Студія Декарт» — найкраща в Україні, тому ми продовжуємо співпрацю із їхніми фахівцями. Щодо реконструкції, то після виготовлення документації, оголосимо конкурс. Якою буде сесійна зала — не можу сказати, це формується від технічного завдання. Із 15 млн грн — мільйонів 9-ть — піде на нову техніку та систему голосування, бо стара вже не відповідає сучасним нормам.

Олександр Біленький також пообіцяв показати ескіз нової зали наприкінці березня цього року.

Джерело: https://poltava.to

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна