b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_manafort.jpg

Колишній політтехнолог Віктора Януковича і глава виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт може бути засуджений до довічного ув'язнення в США.

Про це повідомляє CNN, з посиланням на заяву федерального судді Томаса Елліса, який минулого тижня помістив Манафорта під домашній арешт.

"Якщо брати до уваги природу звинувачень проти відповідача і безперечний вантаж доказів проти нього, відповідач стикається з дуже реальною перспективою провести залишок життя у в'язниці", - говорить суддя.

Манафорт, на даний момент, звинувачується за двома різними справах в різних судах, і по обом поміщений під домашній арешт.

У суді Вірджинії колишній політтехнолог звинувачується в ухиленні від податків (можливі 8 років в'язниці) і 9 випадках фінансового шахрайства (кожен по 30 років максимум, всього 270 років в'язниці). У суді Вашингтона він може отримати від 15 до 20 років, за звинуваченнями в п'яти випадках незаконних змов і порушеннях, пов'язаних із закордонним лобізмом.

Нагадаємо, після останнього засідання суду над Полом Манафортом, один з протестуючих американців кинув в нього російський прапор і обізвав зрадником.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна