Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/12121.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/12121.jpg'
12121.jpg

КИЇВ. 7 листопада. УНН. У Бердичівській виправній колонії №70, що на Житомирщині, відбувається страйк службового персоналу. Про це УНН повідомило поінформоване джерело у правоохоронних органах. 

За інформацією співрозмовника, вчора вся зміна вартових колонії не змінила попередніх вартових. Працівники колонії вимагають введення спецназу до колонії, а також хочуть, щоб до установи приїхали представники центрального апарату Державної пенітенціарної служби і прокуратури для вирішення питань щодо встановлення оперативного режиму і розв'язання соціальних проблем.

Водночас, поінформувало джерело, працівники установи відмовляються проводити перемовини з обласним управлінням ДПтСУ. Така ситуація склалася у Житомирській колонії у зв'язку з тим, зазначив співрозмовник агенства, що засуджені довгий час голодували, однак перед виборами їм дещо послабили режим.

Як стало відомо УНН, у Державній пенітенціарній службі була сформована робоча група для проведення службового розслідування. При цьому керівник Бердичівської виправної колонії був відсторонений від займаної посади на час розслідування.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive