b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_b79ac737bea7b8a8144dce456e5186b6.jpg

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вживає заходи для проведення максимально чесних виборів, щоб зберегти посаду, що зменшує шанси президента України Петра Порошенка на перемогу.

Про це розповіло джерело "Апострофа" в "Народному фронті".

Відзначається, що в "Народному фронті" вже повністю взялися за підготовку до майбутніх виборів. Зокрема, в квітні Аваков літав в США з робочим візитом, і є підстави вважати, що він міг там заручитися підтримкою як міністра в обмін на якусь обіцянку.

За деякими даними, така позиція Авакова допоможе стримати Порошенка у використанні адмінресурсу. 

"На Банковій думають, що у них є головний ресурс - голови адміністрацій, депутати. Але насправді це не так. Чим менше у Порошенка буде шансів виграти на виборах, тим більшим буде відтік чиновників", - йдеться в повідомленні.

У той же час, з метою страховки в "Народному фронті" пропонують прийняти закон про посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства: "Хочу подивитися, як в БПП відмовляться голосувати за цей законопроект", - підкреслило джерело.

Більше про технології, що проробляються до виборів 2019 року, читайте в матеріалі "Апострофа" - В Україні почалося "полювання за головами": на що зробить ставку Порошенко і чим відповість Аваков.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна