383806918.jpg

Хто поїде на Всесвітній економічний форум у Давосі від Росії, поки невідомо.

Президент Росії Володимир Путін відмовився взяти участь у роботі Всесвітнього економічного форуму в Давосі в січні 2015 року, повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву прес-секретаря глави держави Дмитра Пєскова і власні джерела.

Видання припустило, що замість Путіна в Давос може поїхати прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Пізніше прес-секретар російського прем'єра повідомила, що він не має наміру їхати на форум, передає РБК. За її словами, рішення про те, хто очолить російську делегацію, поки не прийнято. 

Востаннє Путін відвідував Давоський форум в 2009 році як глава російського уряду. Тоді він виступав з промовою, присвяченою глобальній економічній кризі. Відтоді, як зазначають джерела, запрошення надсилалися йому щорічно. 

Організатори Всесвітнього економічного форуму не мають наміру відмовлятися від участі високопоставлених російських представників в черговій зустрічі у Давосі, зазначає видання. 

Стратегічними партнерами форуму залишаться і два російських банки, які підпали під санкції, - ВТБ та Сбербанк. Як партнер (таких компаній 100) вони щорічно сплачують внесок у розмірі 600 тисяч швейцарських франків (622 тисячі доларів). 

Запрошення взяти участь у форумі представники країн, щодо яких діють санкції, отримували і раньше.У 2014 році на форум у Давос приїжджав президент Ірану Хасан Роухані. Як заявив агентству глава Henkel Каспар Рорстед, "лідерів з таких країн необхідно запрошувати, оскільки важливо зберігати діалог відкритим".

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна