b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_inna-ishenko.jpg

У Полтавській ОДА провели підсумкове засідання із відбору та оцінки інвестиційних проектів. Сьогодні провели засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм. На участь у конкурсі подали 110 інвестиційних проектів, 32 з яких не відповідають вимогам Постанови КМУ від 18.07.2018 № 574. — У переліку є проекти із розвитку спортивної інфраструктури — їх маємо 12, із підвищення енергоефективності навчальних та медичних закладів — 17. Вони відповідають плану реалізації Стратегії розвитку Полтавської області.

Думаю, першочергово потрібно займатися медичними закладами, бо ми приводимо їх до найкращих стандартів України. Так само зі спортом та освітою, — прокоментував перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. — Далі оприлюднимо весь список та дочекаємося його затвердження на міжвідомчій комісії Мінрегіону. Все відбувається чесно і прозоро, при формуванні переліку проектів комісія врахувала вимоги ст.24 Бюджетного кодексу. За результатами оцінювання проектів на он-лайн платформі ДФРР членами комісії сформовано загальний рейтинговий список проектів, що брали участь у попередньому відборі та можуть бути реалізовані у 2019 році за кошти ДФРР, — розповіла директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко. 

Мінімальна кошторисна вартість будівництва — 5 млн грн. Для інших проектів — це 1 млн грн. Такі умови нещодавно встановили у Мінрегіоні, щоб реалізовувати якісні та комплексні проекти. 

— Те, що ми сьогодні погоджуємо, дуже важливо для розвитку області й комфорту людей у майбутньому. Це перелік проектів, які покращать комфорт населення Полтавщини. У результаті ми отримаємо якісні послуги медичних, освітніх та спортивних закладів, — підсумував перший заступник голови Полтавської ОДА.

Джерело: https://poltava.to

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна