b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_shamota.jpg

«ББП», «Самопоміч», «Свобода», «СДП» та «Рідне місто» обрали секретарем міськради Олександра Шамоту, який виконуватиме обов’язки мера замість позбавленого повноважень Олександра Мамая

14 вересня під час позачергової 17-ї сесії Полтавської міськради сьомого скликання депутати обрали нового секретаря. Ним став голова фракції «Соціал-демократичної партії» Олександр Шамота.

Це рішення шляхом таємного голосування підтримали 27 з 42 депутатів. Усього у таємному голосуванні брали участь 28 депутатів. Один з них утримався. 

Обранню нового секретаря передувало висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Олександра Мамая як міського голови Полтави. 29 депутатів визнали його роботу незадовільною. Обґрунтування базується на численних «проступках» мера у частині порушення Конституції, законів тощо, розписаних на 31 сторінці рішення.

За Регламентом Полтавської міськради, у разі припинення повноважень міського голови, до обрання нового, його обов’язки виконує секретар міськради. Тобто до наступних виборів фактично функції мера у Полтаві виконуватиме Олександр Шамота.

Його кандидатура була узгоджена із рештою голів фракцій у міськраді, окрім «Батьківщини» та «Совісті України». Депутати пояснили, що ця посада влаштовує усіх, а решті можливих кандидатів не вистачить голосів, аби претендувати на секретаря.

Олександр Шамота, як і Олександр Мамай, вперше до міськради потрапив у 2010 році. Як депутат, він був членом постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, цін. У 2014 році став помічником нардепа Сергія Капліна, а наступного року — членом «Партії простих людей Сергія Капліна» (пізніше — «Соціал-демократичної партії»). Того ж року вдруге був обраний депутатом Полтавської міськради.

Джерело: https://poltava.to

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна