b_385_225_16777215_00_images_news_2014_the_life_of_semenivka_den_pracivnyka_sg_2014_den_pracivnyka_sg_06.jpg

День працівників сільського господарства  свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Цей день в Україні відзначається дуже широко як професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств та організацій агропромислового комплексу. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було на нашій землі, споконвіку її називали житницею всієї Європи, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Селянська праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати.

15 листопада вшанувати аграріїв Семенівщини змогли усі бажаючі на урочистостях з нагоди професійного свята. На святкування запрошено ветеранів праці, хліборобів, механізаторів, тваринників, фермерів, спеціалістів сільського господарства, всіх, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток нашого району. В урочистостях взяли участь також народний депутат України Костянтин Іщейкін, депутати Полтавської обласної ради Володимир Онищенко, Олег Овчарь, Сергій Полупан. З вітальними словами до присутніх трударів звернулися голова Семенівської районної державної адміністрації Сергій Федорченко, заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха.

Вони подякували керівникам сільськогосподарських підприємств, які досягають високих показників виробничої діяльності, вносять значний вклад у розбудову і розвиток населених пунктів, займають патріотичну позицію та нагородили кращих представників професії грамотами та подяками. Серед них: головний економіст ТОВ АФ «Дніпроагролан» Микола Буряк, бригадир тракторної бригади ПП «Граніт-агро» Василь Демешко, голова ФГ «Калина» Катерина Кузьменко, трудовий колектив ТОВ «Семаль» (директор Рожковський Сергій Олександрович), агроном ВП АФ «Степове» ТОВ  ІПК  «Полтавазернопродукт» Олександр Голобородько, комбайновий екіпаж ВП АФ «Степове» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» у складі Віктора Масльохи Віктора та Олега Буянова, комбайновий екіпаж ТОВ «Агріс» у складі Григорія Стовбира Григорія та Павла Герасименка, водій ПСП «Дружба» Сергій Андрущенко, голова обслуговуючого кооперативу «Горизонт – 2009» Іван Сіренко, голови фермерських господарств «Астра» Іван Горобець, «Ярошенко» Володимир Ярошенко та «Дослідне» Володимир Мокляк.

Від імені Полтавської обласної ради та облдержадміністрації слова вітань та вдячності висловив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов, який зазначив, що вагому частку в обласний коровай внесли  аграрії Семенівщини – адже із 4,5 млн тон зернових 125 тисяч тон – внесок хліборобів району. Разом із депутатами обласної ради від Семенівського району Володимиром Онищенком та Сергієм Полупаном, народним депутатом України Костянтином Іщейкіним вручено подяки та грамоти обласного рівня водієві СФГ «Дослідне» Юрію Карабазі, оператору машинного доїння філії «Дем’янівка» ТОВ імені Шевченка Світлані Барановій,  заступнику директора ТОВ «Агріс» Сергієві Горошинському, директору ТОВ  АФ «Дніпроагролан» Валерію  Стрелковському. Подякою Полтавської обласної ради за відданість Вітчизні відзначено також виконавчого директора ПП «Граніт-агро» Віталія Кабачка, який на даний час перебуває у зоні проведення АТО. Грамотою Міністерства аграрної політики відзначено Володимира Балабана  головного інженера ПСП «Дружба». Разом із словами вдячності за їх нелегку працю усі номінанти отримали цінні подарунки, квіти та оплески.

Селяни роблять свою справу з любов’ю і на совість, тому що земля не терпить неправди. Її необхідно вчасно обробляти і вести себе з нею так, як вона цього заслуговує. Тож за свою працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї, що залишаються вірними селу  трударям необхідне визнання суспільства, держави. Господарі свята  районна Рада сільськогосподарських товаровиробників району – ось уже п’ятий рік поспіль співпрацює з проектом Міжнародна іміджева програма «Суспільне визнання» з метою гідного вшанування кращих працівників сільськогосподарської галузі. За результатами програми нагрудними знаками нагороджено: «Краща доярка України» – Наталію Добрик (оператор машинного доїння ТОВ «Прогрес-НТ»), «Кращий тракторист України»  Івана Губаря (механізатор ТОВ «Агріс»), «Заслужений працівник АПК України»  Андрія Скрипку (голова ФГ «Товсте»), Анатолія Смагу (голова ФГ «Смага»), Тетяну Сачко (бухгалтер ТОВ АФ «Василівська»), Миколу Рибчановського (голова СФГ «Рибчановський»), Андрія Колісника (заступник керівника ПСП «Дружба» з питань рослинництва), Івана Пузира (голова ФГ «Пузир»). Нагрудний знак «Суспільне визнання» отримали Яків Костирко (директор філії «Жовтнева» ТОВ «Полтава-2007»), Микола Журавель (голова ФГ «Журавель»), Олександр Кочубей (президент ТОВ «Полтава-насіння», Володимир Андрієнко, ветеран сільськогосподарського виробництва. Орденом «За відданість Вітчизні» нагороджено заступника директора ТОВ «Агріс» Сергія Горошинського, начальника управління агропромислового розвитку Семенівської РДА Олександра Єзерського, директора ПП «ВТК «Лукас» (м.Кременчук) Олександра Лукацького, інженера ПСП «Дружба» Валентина Гарькавого.

Завдяки працівникам сільського господарства, їх хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її розвитку. Працьовиті руки селянина, природна мудрість, чуйне серце і багатий досвід живлять українську ниву. Варто згадати тих, хто працюючи роками на землі, віддаючи їй своє життя, стали «батьками» села, підтримуючи соціальну сферу, розбудовуючи господарства у скрутні часи – ветеранів хліборобських ланів, які не дожили до наших днів і незаслужено забуті. Тих, хто навчали сьогоднішніх керівників любити працю на землі, впроваджувати нові технології, виробляти якісну продукцію, яка має попит на ринку, згадано поіменно та вшановано хвилиною мовчання. Від імені ветеранів сільськогосподарського виробництва присутніх привітали колишній голова колгоспу «Дружба», письменник та краєзнавець Євген Бутенко та Герой України,  керівник АФ «Україна» Іван Балюк, які побажали аграріям нових трудових звершень, мирного неба та довгих років життя. Організатори свята теж не залишилися без уваги – свої подарунки вручили Олександр Лукацький, Володимир Онищенко та ін. Свої творчі вітання дарували агровиробникам заслужена артистка України Ярослава Руденко,  творчі колективи та самодіяльні артисти Семенівщини. Кількість учасників дійства свідчить про те, що у нас є чим пишатися і кого відзначати. Адже Семенівський район з діда-прадіда аграрний, тут землю обробляють найкращі люди, які своєю працею звеличують Семенівщину і заслуговують на шану.

Велика вдячність організаторам свята – Раді сільгоспвиробників та Асоціації фермерів Семенівського району, управлінню агропромислового розвитку та відділам культури, освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації, Семенівській селищній раді, ТОВ ТРК-Інформ. Особиста вдячність від гостей та учасників свята Сергію Васильовичу Семигреєнку, Володимиру Миколайовичу Куцоволу та Людмилі Павлівні Милашевич.

За матеріалами сайту: http://semenivka.adm-pl.gov.ua/
Фото Михайла Погрібного

 День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015
 День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015
 День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015
 День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015
 День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015  День працівників сільського господарства – 2015
 День працівників сільського господарства – 2015   

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 16.11.2014 18:07
Незважаючи на всі негаразди у нас в державі (в районі) мені здається, що правильно зробили, що провели таке свято.Дякуємо всім аграріям і організаторам свята. Земний уклін вам трударі! ;-)
# Дульсинея 16.11.2014 18:09
100% підтримую! Концерт гарний (ще й частували-мій в захваті). :roll:
# Саня 16.11.2014 18:15
На самом концерте не был, но знакомым понравилось!Спасиб всем :-)
# святослав 16.11.2014 20:41
Раніше - це було дійсне свято Українського хлібороба ! Сьогодні - збіговисько самозакоханих ригів ! Почом тепер ,,нагороди,, - новоявлені пани -феодали ?! Слава людині праці ! Ганьба лицемірам і паразитам !
# Аттила 16.11.2014 21:25
Раніше - це було дійсне свято Українського хлібороба! А зараз при цій ціні пальне, посівний матеріал та засоби захисту - плакати хочеться! А такі "ляпали" як Ви вже пів країни здали і далі на тілі держави паразитуєте прикриваючись псевдопатріотизмом. "І був Святослав убитий печенігами в 972 на дніпровських порогах"
# Злидня 16.11.2014 20:45
О!Клас!Срач в студію! :lol: :lol: :lol:

А де "Панду геть!"? ;-) ;-) ;-) ;-)
# Рибак 16.11.2014 22:13
"Ганьба лицемірам і паразитам!" Піддержую самокритику Сратослава, мабуть на святі пив і жер на халяву, а тепер патріотизм замучив і почався понос!
# Українець 17.11.2014 23:32
професійне свято святкували працівники села я ніколи не чув щоб вони сміялись як святкують пожежники чи мілі ція чи ще хто небуть я думаю що це у людини у якоі у житті нічого не виходить просто заздрість проста велика украінська жаба так що це діагноз і нема чого на людину сердитись :-*
# Саня 18.11.2014 12:52
Я так понимаю, что для товарища святослава лозунг "Мы не пашем, не сеем, не строим-мы гордимся общественным строем!!!" стал жизненным девизом.Прискорбно... :sad:
# Леля 18.11.2014 18:48
Свято справді чудово органозоване. Особливо сподобались подарунки від "ЛУКАСа". Прямо тонкий натяк на товсті обставини. Я про дружбу, яка дуже дорого обходиться...
# Леля 20.11.2014 13:41
У 453 році Аттіла має намір перейти кордон Східної Римської імперії, новий правитель якої Марціан відмовився платити данину, за договором гунів з імператором Феодосієм II, але в ніч весілля з дівчиною на ім’я Ільдіко вождь помер уві сні. Ті, хто ховали його і ховали скарби, було вбито гунами для того, щоб могилу Аттіли ніхто не зміг знайти. Спадкоємцями вождя стали його численні сини, які й розділили між собою створену імперію гунів.
# дві заводські труби 20.11.2014 15:16
Ну ні фіга себе! Які історичні факти дописувачі приводять! Зразу видно, що вчитель історії за професією! Не паліться... ;-)
# Злидня 20.11.2014 15:37
Або вчитель, або гугл в допомогу :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
# Леля 20.11.2014 17:11
"І був Святослав убитий печенігами в 972 на дніпровських порогах". Це допис історика- Аттіли. А в мене просто йому відповідь.
# дві заводські труби 20.11.2014 19:33
Хоча тема про сільське господарство, а все одно цікаво хто ж краще всесвітню історію знає - Ольга Миколаївна чи Валерій Євгенович? Була б букмейкерська контора в Семенівці, зробив би ставку. :D
# Злидня 20.11.2014 19:51
Ну тут фаворита не важко вирахувати :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна