Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/boing.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/boing.jpg'
boing.jpg

Спростування інформації про "супутниковий знімок" нібито обстрілу малайзійського Боїнга винищувачем триває.

Американець Джордж Білт, що надіслав фото, заявив, що ніколи не стверджував, що знімок справжній.

Про це повідомив російський блогер Ілля Варламов на своїй сторінці в Facebook за результатами особистого листування з Білтом.

Американець пояснив, що "щиро спробував зробити щось, щоб, можливо, допомогти прискорити розслідування, сподіваючись наблизитися до того, щоб дізнатися правду про цю жахливу трагедію".

За словами Білта, цей "знімок" він знайшов на російському форумі, де він був опублікований без уточнення джерела, і був глибоко здивований його оприлюдненням в ефірі Першого каналу "з заявою про те, що це фото було фактично зроблено або знайдено мною".

"Я ніколи не вважав і ніколи не заявляв, що вважаю це фото справжнім або унікальним. Ще раз: базуючись на доступній інформації, мені здається більш ймовірним пояснення катастрофи, в якому MH17 був збитий реактивним винищувачем. Знаю я напевно? Ні. Я можу помилятися? Так (більше ніж коли-небудь!). Чи я спеціаліст з розслідування катастроф (досить унікальні навички)? Знову ні", - цитує Білта Варламов.

Американець висловив невдоволення тим, що його "щира неформальна спроба" була використана в інформаційній війні, і приніс вибачення "всім людям, яких я міг побічно і ненавмисно ввести в оману або розчарувати всією цією несподіваною історією".

Білт висловив упевненість, що Рада безпеки Нідерландів встановить і оприлюднить істину, додавши, що сам він не збирається "продовжувати цю аматорську спробу розслідування".

"Мій урок, який я виніс з усього цього, - все це набагато складніше і заплутаніше, ніж здається. Дуже важливо бути обачним, скромним і терплячим. Давайте заспокоїмося. Я твердо впевнений, що Рада безпеки Нідерландів розкриє правду, так як 200 їхніх співвітчизників загинули в цій трагедії. З особистої точки зору і з професійної я не збираюся продовжувати цю аматорську спробу розслідування із-за досить божевільною ситуації", - сказав він.

Як повідомляв Корреспондент.net на російському "Першому каналі" вийшов в ефір сюжетом з черговою версією причин катастрофи малайзійського Боїнг-777 на Донбасі.Журналісти оприлюднили знімок, який, на їх думку, підтверджує версію катастрофи малазійського Боїнга-777 у результаті обстрілу з ракетно-гарматного озброєння іншого літака.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна