Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/41c4e6ad8bfa9e994c33a938cd9e427f_200x1601.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/41c4e6ad8bfa9e994c33a938cd9e427f_200x1601.jpg'
41c4e6ad8bfa9e994c33a938cd9e427f_200x1601.jpg

Реалізація реформ і збалансована макроекономічна політика приведуть Україну до економічного успіху.

Про це заявив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман.

За його словами, збереження досягнутої макроекономічної стабільності необхідне для зростання і процвітання України.

"Хороша макроекономічна політика за останні чотири роки допомогла знизити економічні диспропорції і вивести економіку України зі складної рецесії. Центральний банк робить все можливе, щоб зосередитися на зниженні інфляції та забезпеченні зовнішнього балансу. Уряд успішно скоротив бюджетний дефіцит, державний борг також почав скорочуватися", - підкреслив Люнгман.

Він також відзначив структурні реформи, які були розпочаті в 2014 році, включаючи реформи фінансового і енергетичного секторів, а також створення інститутів по боротьбі з корупцією.

Люнгман звернув увагу на важливість продовження цих реформ для зміцнення економіки і залучення необхідних інвестицій.

"Останні чотири роки продемонстрували, що Україна рухається в правильному напрямку", - додав він.

Як повідомлялося, Кабмін на засіданні 19 жовтня ухвалив рішення з 1 листопада 2018 року підвищити ціни на газ для населення на 23%, щоб Україна могла отримати кредит МВФ. 

Після рішення уряду про підвищення ціни на газ МВФ оприлюднив заяву, згідно з якою Міжнародний валютний фонд і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by, яка замінить програму розширеного фінансування, що завершується у березні 2019 року.

Джерело: https://www.epravda.com.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!