b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_turchinov.jpg

Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов обурюється, що за вісім місяців Держуправління справами не розпродало свого майна.

Про це він сказав в інтерв'ю каналу ICTV, передає прес-служба парламенту.

Турчинов нагадав, що ще у березні, будучи в. о. глави держави,підписав указ про продаж майна ДУС, яке не використовується для забезпечення діяльності президента.

Тоді він наказав або продати майно на аукціонах, або передати профільним міністерствам.

За його словами, це дозволить поповнити державний бюджет, зважаючи на те, що, зокрема, елітні дачі збудовані у престижних місцях під Києвом.

"І навіть зараз попит на них буде величезний", - сказав він.

Разом з тим, Турчинов зауважив, що уже впродовж 8 місяців, "на превеликий жаль, замість реалізації об’єктів відбувалася їх інвентаризація".

Він нагадав, що у віданні ДУС перебуває "не тільки величезна кількість дач, маєтків, резиденцій", а й "величезні земельні активи, підприємства, у тому числі, сільськогосподарські, і навіть Житомирський лікеро-горілчаний завод".

Як відомо, ще у кінці серпня новий глава ДУС Сергій Березенко заявляв, що проводить інвентаризацію всього майна управління, і за її підсумками буде думати, які активи потрібно продати, а які залишити.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Дульсинея 18.11.2014 12:41
Аяяяяй :-* Прям біда!Не слухаються?Значить "риги"!!! :P :P :P Згадала стару приказку совєйську:Єсли в кранє нєт води-значить випили жиди!!! :roll: :roll: :roll:
# Рибак 18.11.2014 18:21
І хто ж їх купить ці дачі? Чи не Турчинови з Яйценюками і Коломойськими?! У Народу скоро на хліб грошей не буде, скотиняка неголена!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна