b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_gaz.jpg

НАК "Нафтогаз" заявляє, що природний газ неможливо розбавити, а чайники на плитах українців гріються довше з кількох інших причин.

Про це повідомила компанія у Twitter, опублікувавши відповідь на питання громадян, чому газ змінив колір, а їжа готується довше.

"Газ – це не молоко і не пиво. Спроба його розбавити може призвести до катастрофи", - заявляє "Нафтогаз".

У компанії запевняють, що українці отримують газ з тої ж труби, що і європейці. 

"Якість газу контролюється при вході в розподільні мережі з ГТС. Хімічний склад контролюється на всіх етапах: від видобутку до транспортування споживачам", - йдеться в повідомленні.

Можливою причиною того, що конфорка горить неправильно, у "Нафтогазі" називають забрудненість газової плити, недостатню кількість кисню у кухні, або низький тиск у мережі, який контролюється облгазами. 

Джерело: https://www.pravda.com.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# вася 06.12.2018 21:38
У мене є товариш у якого знайома живе в Германії.Він по скайпу провів експеримент кипятіння води на газовій плиті.Обєм чайників одинаковий,кількість води теж.Включили комфорки одночасно і засікли час.Так от в Германії вода закипіла через 4,5 хвилини,а мій знайомий ждав кипіння 10 хвилин.Не обовязково підмішувать газ який підтримує горіння бо це приведе до вибуху в трубі,але можна добавляти нейтральний газ.
# вася 06.12.2018 22:40
http://argumentua.com/stati/kachestvo-gaza-za-chto-my-platim-nyuansy-naduvatelstva
# Засиратор жизнєй брехунів 06.12.2018 22:50
алєг,та тебе любий еврей по есемес зможе розвести,не те шо німець по скайпу |-) T |-) T |-)
# вася 06.12.2018 22:58
Хронічний засранець,у мене складається враження що в добавок що ти засранець ти ще і хронічний хам.Почитай статтю по цій ссилці,а потім вже псуй повітря на цьому сайті.
# вася 06.12.2018 23:00
Тайное не явно
Вопросом качества газа публично пытался заниматься народный депутат прошлого созыва Александр Гудыма. В марте 2012 года он направил депутатский запрос премьер-министру Николаю Азарову, указывая на отсутствие контроля над качеством газа. Тогда по официальной прось­бе нардепа облгазы западных областей отказались проводить замеры.

Не помогли даже просьбы мэров городов. Депутату пришлось самому искать «партизан», которые согласились неофициально провести замеры. Результаты поразили — в одном областном центре показатель калорийности газа составил 6100 кКал, в другом — 5800 кКал. А по ГОСТу должна быть — 7600 кКал на кубометр. Депутат наотрез отказался называть области, в которых производились замеры. В сентябре текущего года во Львове Гудыма проводил пресс-конференцию и констатировал — ситуация с контролем качества газа никак не изменилась.
# вася 06.12.2018 23:02
В таких странах, как США и Бразилия, которые занимают огромную территорию, сортировка природного газа по калорийности и установление соответствующей цены на него вводится дифференцированно по разным регионам и разным штатам.

При этом, что особенно важно, объемы потребленного газа исчисляются не в метрах кубических, как в Украине, а в энергетических единицах — МДж или кВт, т. е. осуществляется пересчет потребленного газа с учетом его теплотворной способности.
# Мотоблок Вовчика 07.12.2018 14:21
а я дровами топлю і нічого страшного, нормальна ціна на газ, я би гривень 30 ставив
# Влад 07.12.2018 18:30
Моторизований ти наш ,чи механізований думай ,що пишеш.Хай ще як там не було молоді люди доріжуть останні дерева в посадках,а як старим людям у кого немає ніякої підтримки?
# вася 07.12.2018 21:39
Влад,так правильно,таким способом очистять землю для бариг,вже пастівники розорали,а тепер пеньки від посадок викорчують і будуть наші бариги в шоколаді,а люди в селах потихеньку вимруть по старості та від болячок бо медицину на селі теж потихеньку викорчовують.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна