sikorskiy.jpg

Захід має ділитися з Україною своїми ноу-хау, надавати експертні консультації, а не бездумно виділяти гроші, що часто розбещує.

Про це сказав спікер Сейму Польші Радослав Сікорський у своєму виступі в Гарвардському університеті, повідомляє Rzeczpospolita.

Захід має продовжувати допомагати Україні, в тому числі фінансово, щоб сприяти їй у побудові ринкової економіки та підвищенні енергоефективності, вважає він.

Але, на думку Сікорського, варто відмовитись від бездумної фінансової допомоги, що є неефективною і часто розбещує.

"Закликаю до передачі ноу-хау, експертних консультацій, зокрема консультацій, які допомоли б передати Україні польський досвід. Методика виходу з кризи – повернення до засад, сформульованих Джорджем Маршаллом у 1947 році. Це робота в команді, співпраця", - зазначив він.

Сікорський підкреслив, що джерелом проблем України є політика Росії.

"Якщо Захід не зупинить Росію і не допоможе Україні, Європа знову буде розділена. Це не буде нова залізна завіса, але це буде досить відчутно", - наголосив він.

Крім того, на думку Сікорського, завданнями Заходу, окрім допомоги Україні, є зміцнення НАТО і оборонного потенціалу кожної з країн, а також збільшення контролю над надходженням нелегальних коштів, щоб вони не осідали на закордонних рахунках олігархів.

Джерело: http://www.eurointegration.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Рибак 23.11.2014 05:11
І пшеки побоюються, зрозуміли що всі позики Україні - як у прірву, тепер ідеями будуть допомагать....

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна