peskov.jpg

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що для Кремля було б добре, якби Україну очолив "президент миру", який би вибудовував двосторонні відносини з Росією, але при президентстві Петра Порошенка краще в стосунках з РФ не стане.

Про це Пєсков заявив журналістам у вівторок, пише російське видання ТАСС.

"Для Кремля однозначно краще, щоб до влади прийшов в Україну і був обраний українцями той президент, який буде тверезо оцінювати реальність, у якого візьме гору політична мудрість, який не буде президентом війни, а стане президентом миру і вибудовування відносин з усіма сусідами, в тому числі з Російською Федерацією", - зазначив Пєсков.

При цьому Пєсков зазначив, що "можна сказати однозначно, що при чинному (президенті України - ред.) краще бути не може" в плані вибудовування двосторонніх відносин РФ і України. 

"Решта - потрібно уважно стежити за тим, що відбуватиметься", - додав Пєсков, нагадавши, заяву президента РФ Володимира Путіна.

За словами Пєскова, слова Путіна не потребують якихось доповнень.

18 березня Путін в окупованому Криму заявив, що з нинішнім керівництвом України навряд чи можна "зварити кашу", і Москва буде готова вибудовувати відносини з Києвом тоді, коли там "здоровий глузд переможе".

Порошенко відповів, що не збирається "варити кашу" з російським керівництвом і виступає за посилення санкційного тиску на Москву.

Читайте також: Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори

Нагадаємо:  

  • За даними опитування "Рейтинг", станом на 15 березня лідером президентського рейтингу залишається Володимир Зеленський, якого підтримують 24,9% тих, хто визначився та має намір голосувати.
  • Другу позицію рейтингу посідає Юлія Тимошенко (18,8%), третю – Петро Порошенко (17,4%).
  • Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів
  • Джерело: https://www.pravda.com.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Логопед_Парубія 19.03.2019 17:52
Ох і хитрющий, сабака)))))
# вася 19.03.2019 19:08
Не правий Пєсков.Вигідний для кацапоста є як раз Порошенко.Він в слідуючій каденції зробить те що не успів зробити в нинішній.Остаточно розвалить економіку і державу чого добіваються кацапи.
# мішель 19.03.2019 21:09
Васьок...отут з тобою не поспориш....шо так.то так ;-)

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна