kolomoiskiy.jpg

За словами охорони заводу, невідомі в камуфляжі недавно приїхали із зони АТО, сьогодні очікують контратаку, завив директор НПЗ.

Одеський нафтопереробний завод ось вже добу залишається заблокованим людьми в камуфляжі і з автоматами. Про це Корреспондент.net повідомив Марк Епштейн, директор заводу.

За його словами, близько 100 автоматників нікого не пускають на територію заводу, частина співробітників залишається блокована в приміщеннях, почалися дрібні пропажі.

При цьому з розмов охорони підприємства стало відомо, що невідомі озброєні люди недавно приїхали із зони АТО і очікують сьогодні контратаку.

"Наші співробітники охорони стоять разом з ними, з розмов ніби як вони недавно із зони АТО - чи то з батальйону Дніпро-1 чи Дніпро-2. Екіпіровані не як міліціонери. Очікують контратаки, проте незрозуміло, від кого - може від співробітників МВС", - заявив Епштейн.

При цьому, за його словами, найбільше побоювань викликає те, що на заводі наразі немає ніякого контролю і якщо щось вибухне, то це загрожує цілою екологічною катастрофою.

"65 тисяч тонн нафтопродуктів у резервуарах, якщо щось вибухне - це буде проблема для цілого міста. Може реально статися екологічна катастроф. В резеруварний парк не пускають, що роблять не зрозуміло", - повідомив директор заводу.

В інтернеті з'явився відеозапися захоплення будівлі Одеського нафтопереробного заводу, інформує Думская.net. На записі видно, як молоді люди в спортивній формі битами почали розбивати шибки прохідної НПЗ, незабаром до них приєдналися люди в камуфляжі і з автоматами. Останні силою витягли з території заводу охоронців і поклали на асфальт.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 23.11.2014 20:22
Ну кому війна, а кому мать родна...Хтось збільшує свої статки в рази, використовуючі озброєних людей.Ну чисто євр(ейські)опейські розборки.Євроінтеграція, х....лі ;-)
# Дульсинея 23.11.2014 20:55
А я вам кажу!Ще будемо бідні від цих добровольчих батальйонів!Вони повинні бути там, за своїм призначенням, на війні, або дома сидіть.після дембеля.Але ні воєм разі бути інструментом у олігархів...
# Владимир 24.11.2014 16:36
Банды Коломойского в Донбассе давно уже ведут себя хуже фашистов в сороковых годах прошлого века. "Зачистка" населенных пунктов - это их рук дело. Теперь оди занимаются разбоем и на других территориях. Вопрос: кто фашисты и оккупанты в Украине?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна