shtinemier.jpg

Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр не бачить Україну членом НАТО в майбутньому.

Про це він заявив в коментарі німецькому виданню Spiegel.

"Я повторю те, що я сказав декілька місяців тому: я бачу партнерські відносини між Україною та НАТО, проте не членство", - наголосив він.

Штайнмаєр також зазначив, що поки що зарано говорити про можливості вступу України до ЄС.

"Немає сенсу в тому, щоб сьогодні спекулювати про членство України в ЄС у майбутньому",  - відзначив глава МЗС Німеччини.

За його словами, наразі потрібно провести усі необхідні реформи.

"Після більше 20 років незалежності населення України заслужило на те, щоб уряд врешті подолав корупцію", - підкреслив Штайнмаєр.

Він також виловив побоювання щодо намірів Москви на Сході України.

"Росія говорить, що не хоче зруйнувати єдність України, проте реальність свідчить про інше", - зауважив міністр закордонних справ.

Водночас, Штайнмаєр застеріг західних лідерів від "зайвої різкості" у спілкуванні з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Риторична ескалація між столицями небезпечно збільшилася н в минулі вихідні на саміті G20 і за його межами",  -зауважив він.

Як відомо, до тексту коаліційної угоди парламентської коаліції було внесено пункт про те, що метою України є членство в НАТО.

Водночас, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков в інтерв'ю британській телерадіокорпорації BBC також зазначив, що Росії потрібні гарантії того, що ніхто не думає про вступ України в НАТО.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 23.11.2014 20:24
Оце тобі і на!!!! Тут вродьби заохочували, запрошували, а тут тобі ще не час, капець.Нас тупо розводять, б...ть :sad:
# святослав 23.11.2014 22:01
НАТО - наша стратегічна мета ! І ні в кого ми запитувати не будемо , якою має бути наша безпекова політика ! Те що не з рашою у нас уже нічого спільного не буде , це однозначно , а Європа сама зацікавлена бачити нас у системі колективної безпеки !
# Дульсинея 23.11.2014 22:12
Нє, ну ти "йому сси меж очі, а він каже дощ іде!"Ну пан міністр великої германії каже , що не буде україна в нато, а ви кажете, що буде....Якось авторитетом в даному випадку є пан штайнмаєр....
# Самсон 24.11.2014 08:40
Те, що Україна не буде в НАТО і ЄЕС, було зрозуміло уже давно. Вірили у членство тільки недалекі люди, яким не дано зрозуміти та оцінити події у світі. Як бачимо, у нашому районі теж такі є.
# Самсон 24.11.2014 08:42
Стратегія України - якнайшвидше знаходження компромісу з Росією та відновлення дружніх двосторонніх відносин.
# Владимир 24.11.2014 16:23
Зачем это членство? Если даже Украина вступит в НАТО, никто войска вводить и воевать против ДНР и ЛНР не будет. Путин предупредил НАТО, а его все боятся.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна