b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_chernigiv.jpg

На станції Чернігів-північний військові сплять у холодних вагонах, очікуючи відправлення в зону АТО.

Бійці 41-го батальйону територіальної оборони Чернігів-2 очікують відправки в зону АТО, тоді як їхній батальйон проходить доукомплектування.

Про це йдеться в сюжеті місцевого телебачення.

Вони розповіли, що держава не подбала про забезпечення бійців, у зв'язку з чим вони змушені просити воду у місцевих жителів і спати в холодних вагонах, чекаючи виїзду на Донбас.

"Рота моя просто б померла з голоду і з холоду, бо з учорашнього дня нічого не зроблено від Міністерства оборони. Так, дійсно, приїхали два полковники з Генерального штабу, які нібито допомагають. Нічого крім команд ідіотських і якихось там криків я від них не почув. Тобто конкретної допомоги, коли звертаєшся до них, кажеш, що люди не їли ... ", - каже військовий на відео.

Військова техніка, якою укомплектовують батальйон, найчастіше вже брала участь у бойових діях і є понівеченою. Інструментами, необхідними для лагодження техніки, військових також не забезпечили. Як розповіли самі бійці, їм була передана розбита техніка інших батальйонів.

"У 13-го побитого батальйону 41-й побитий батальйон приймає техніку. Хто ці злочинні накази віддає", - скаржиться військовий на відео.

Він також пояснив, що таке ставлення до бійців негативно впливає на їхній бойовий дух, аж до того, що вони можуть перетворитися на "якихось сепаратистів".

"Тут ось всі хлопці - вони патріоти, але ще кілька місяців такого скотинячого ставлення до людей, і з цих патріотів вони отримають не патріотів, а якихось сепаратистів. Так ставитися до своїх захисників не можна!", - заявив український військовий на відео.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Саня 24.11.2014 22:19
Вооот.Мне жаль этих ребят. :sad: А наверх идут депеши о том, что 100% обеспечение армии и никто ни в чем не нуждается.Беда. :-?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна