35.jpg

Прем'єри України та Росії зідзвонилися після повторного призначення Яценюка головою уряду. Прем'єр-міністри України і Росії Арсеній Яценюк та Дмитро Медведєв провели телефонну розмову. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу російського кабміну у четвер, 27 листопада.

"Медведєв і Яценюк обговорили питання фінансово-економічної співпраці двох країн", - зазначили в прес-службі.

Як повідомляв Кореспондент.net, Арсеній Яценюк став прем'єром України вдруге. За відповідне рішення проголосував 341 депутат на першому засіданні Ради у четвер, 27 листопада.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Владимир 01.12.2014 12:55
Зачем же тогда трубить во всех СМИ, что идет русско - украинская война?! Какое сотрудничество во время войны? Определитесь, господа националисты, война или сотрудничество?
# святослав 01.12.2014 18:35
Для людей розумних ,очевидні речі є очевидними - війна - війною , окупант-окупантом , зрадник Української держави - ворогом ! І дійсно , яка співпраця може бути з багатовіковим ворогом Української держави і Незалежності !? У росії самі вороги навколо , яких вона уперто робила сотні років , зазіхаючи на суверенні держави ! Нині ми спостерігаємо загибель однієї з найкривавіших імперій зла ! Україна обовязково переможе , бо за нами правда і Бог !

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна