b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_moscow.jpg

Жодних погроз у телефонній розмові президентів РФ і України Володимира Путіна і Петра Порошенка не звучало, і в Кремлі є всі докази цього.

Помічник голови російської держави Юрій Ушаков заявив, що переговори двох лідерів, як правило, йдуть у діловому руслі, повідомляє ТАСС.

"Ніхто ніколи не використовував у ході цих численних розмов якісь погрози", - запевнив він.

"У нас є стовідсотковий доказ цього, тому що по кожній телефонній розмові ведеться стенограма, є запис", - пояснив Ушаков.

"Тобто нічого такого, про що згадували українські ЗМІ, просто не було", - запевнив він, коментуючи повідомлення про те, що Путін по телефону погрожував Порошенку, вимагаючи визнати "республіки" на сході України і відмовитися від ідеї вступу до НАТО та ЄС.

За словами Ушакова, "президенти обох країн досить-таки часто розмовляють по телефону, і кожен раз характер цих розмов діловий, якоюсь мірою конструктивний, націлений на пошук тих чи інших рішень".

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Владимир 04.12.2014 15:28
Как мог угрожать Путин Порошенко? Что ликвидирует самую крупную в Европе кондитерскую фабрику в Липецке, которая принадлежит Порошенко? Нормальный госслужащий! Фабрики есть. Ему пенсия не нужна.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна